26. Sedmikrásky
Autor: Julie Mezerová Winterová
(1893 Úpice u Trutnova - 1980 Trutnov)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 30 x 35 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč