26. Sedmikrásky

Autor: Julie Mezerová Winterová
(1893 Úpice u Trutnova - 1980 Trutnov)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 30 x 35 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:12 SEČ

Zbývá: 11d 14h 50m 13s

Vyvolávací cena: 1 300 Kč