27. Květiny
Autor: Julie Mezerová Winterová
(1893 Úpice u Trutnova - 1980 Trutnov)
Fragment signatury vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno fixováno na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 27 cm, rámování: 38 x 47 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč