Pivoňky - velký formát

Autor: Julie Mezerová Winterová
(1893 Úpice u Trutnova - 1980 Trutnov)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1950
Šířka: 89 cm, výška: 116 cm, rámování: 132 x 105 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč