Hory v Asii

Autor: Julie Mezerová Winterová
(1893 Úpice u Trutnova - 1980 Trutnov)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba, datace: 1963
Šířka: 15 cm, výška: 10 cm, rámování: 22,5 x 25 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč