Bledule

Autor: Julie Mezerová Winterová
(1893 Úpice u Trutnova - 1980 Trutnov)

signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 28 cm, rámování: 43 x 51 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč