61. Pivoňky
Autor: Julie Mezerová Winterová
(1893 Úpice u Trutnova - 1980 Trutnov)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 65 cm, rámování: 77 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč