63. Na horách
Autor: Julie Mezerová Winterová
(1893 Úpice u Trutnova - 1980 Trutnov)
Technika: olej na plátně
Šířka: 24 cm, výška: 16 cm, rámování: 27 x 34,5 cm
Konec dražby: 22.10.2019 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč