127. Karmelitská ulice
Autor: Arnošt Válek
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 48 cm, rámování: 61 x 54 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 26.11.2019 21:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč