86. Květina a její váza

Autor: Bedřich Horálek
(1913 Hradec Králové - 1981 ?)

Signováno vpravo dole, číslováno 60/120, Rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 40 cm, výška: 54 cm, rámování: 67 x 52,5 cm

Konec dražby: 15.11.2021 19:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč