Agar dans la désert

Autor: Marc Chagall
(1887 Vitebsko - 1985 Saint-Paul-de-Vence)

Barevná Litografie z Verve č. 37-38, 1960, Mourlot 243, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1960
Šířka: 26 cm, výška: 34 cm, rámování: 49 x 40 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč