57. The red and green angels

Autor: Marc Chagall
(1887 Ljozna, Bělorusko - 1985 Saint-Paul-de-Vence, Francie)

litografický list s finální studií návrhu stropu Pařížské opery z roku 1965, vydal Mourlot Fréres
Technika: litografie
Šířka: 48 cm, výška: 32 cm, rámování: 64 x 78 cm

Konec dražby: 26.11.2019 20:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč