153. Květiny ve váze
Autor: František Xaver Krejčí
(1896 Znojmo - 1957)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 60 x 82,5 cm
Konec dražby: 28.07.2019 15:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč