159. Vrby u vody
Autor: František Xaver Krejčí
(1896 Znojmo - 1957)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 57,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 53 x 70 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 21:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč