Krajina

Autor: František Xaver Krejčí
(1896 Znojmo - 1957)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 38 cm, rámování: 48 x 58 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 29.11.2021 20:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč