64. V lese
Autor: František Xaver Krejčí
(1896 Znojmo - 1957)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 52 cm, výška: 42 cm, rámování: 54 x 64 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč