154. Mlčoch Zdeněk (1921-1995)
olej na plátně, sign PD Mlčoch 85, 76x120cm, rámováno 86,5x131cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč