208. Na náměstí
Autor: Mario Stretti
(1910 Praha - 1960 Riga)
Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, zaskleno, paspartováno
Šířka: 29 cm, výška: 23 cm, rámování: 43 x 40 cm
Konec dražby: 13.09.2021 22:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč