59. Letohrádek královný Anny
Autor: Mario Stretti
(1910 Praha - 1960 Riga)
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 14 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 21 x 26,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč