1. Zamyšlená čtenářka

Autor: Jaroslav Čermák
(1830 Praha - 1878 Paříž, Francie)

signatura nenalezena, přisouzeno autorovi, na rámu autorský štítek Jaroslav Čermák, na reversu viditelné okénko se zadní stranou plátna s psaným původním dobrozdáním autorství z roku 1931, blondel zlacený rám
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 50 cm, rámování: 73 x 67 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 22.10.2019 19:30 SELČ

Zbývá: 0d 11h 10m 6s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč