Podzim

Autor: Petr Jaroš
(1859 Praha - 1929 Praha)

Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 29 cm, výška: 22 cm, rámování: 36 x 41,5 cm

Konec dražby: 01.03.2021 22:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč