Bedřich Smetana
Autor: František Bílek
(1872 Chýnov - 1941 Chýnov)
signováno a datováno v tisku, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt, datace: 1923
Šířka: 20 cm, výška: 26 cm, rámování: 28,5 x 22 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.10.2023 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč