134. Partie z Ústí nad Orlicí

Autor: Jan Nowopacký
(1821 Nechanice - 1908 Slavětín)

signováno vlevo dole, zažloutlý lak, zaskleno, rámováno, na reversu přípis obdarovaného z roku 1902
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 33 cm, rámování: 43 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 26.11.2019 21:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč