Domy u lesa

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevodole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 45 x 56 cm

Konec dražby: 12.01.2022 20:00 SEČ

Dosažená cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 100 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
1 100 Kč4.1.2022 16:10:31