10. Královna

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

volné plátno, z pozůstalosti Karla Sloupa
Technika: olej na plátně
Šířka: 28,5 cm, výška: 42 cm

Konec dražby: 01.06.2021 20:15 SELČ

Zbývá: 22d 10h 23m 57s

Vyvolávací cena: 500 Kč