12. Hasičská nádrž

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: křída
Šířka: 28 cm, výška: 22 cm, rámování: 38 x 43 cm

Konec dražby: 01.02.2023 20:57 SEČ

Aktuální cena: 800 Kč

Zbývá: 2d 4h 5m 19s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč