Znaven životem

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno dole uprostřed, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 58 x 43 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč