2. Stromy u potoka

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 56 cm

Konec dražby: 12.01.2022 20:01 SEČ

Dosažená cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
1 100 Kč10.1.2022 19:39:40
900 Kč4.1.2022 16:10:47