Cesta do vsi

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1966
Šířka: 48 cm, výška: 44 cm, rámování: 64 x 64 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč