Krajina u Lochkova

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno a datováno vlevo dole,rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1964
Šířka: 59 cm, výška: 44 cm, rámování: 60 x 73 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč