Lochkov

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1964
Šířka: 52,5 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 51,5 x 60 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč