234. Domy

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 53,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 42 x 65 cm

Konec dražby: 07.04.2020 22:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč