29. Radotínské údolí

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, olištováno
Šířka: 48 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 58 x 72,5 cm

Konec dražby: 12.01.2022 20:28 SEČ

Dosažená cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
1 100 Kč12.1.2022 19:58:35
900 Kč12.1.2022 13:50:05
700 Kč5.1.2022 21:56:39