3. Hospodářský dům na samotě

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 27 cm, rámování: 44 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 01.06.2021 20:03 SELČ

Zbývá: 22d 10h 35m 46s

Vyvolávací cena: 850 Kč