3. Kostelík pod Řípem

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 50 x 60 cm

Konec dražby: 14.09.2022 20:02 SELČ

Zbývá: 6d 20h 40m 0s

Vyvolávací cena: 800 Kč