Zelená krajina

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, autorský tisk č.7
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 39 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.01.2022 20:36 SEČ

Dosažená cena: 850 Kč

Vyvolávací cena: 850 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
850 Kč4.1.2022 16:11:58