4. V mlze

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 52 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 67 cm

Konec dražby: 01.06.2021 20:05 SELČ

Zbývá: 22d 9h 27m 9s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč