64. Zátiší s červenou drapérií
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 44 x 57 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč