Zátiší s červenou drapérií

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 44 x 57 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč