Malá krajina

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 36 x 47 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 21.01.2021 20:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč