Na konci vsi

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signovánov pravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1963
Šířka: 28,5 cm, výška: 40,5 x cm, rámování: 56,5 x 43,5 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč