Žena v trikolóře

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

zaskleno a rámováno. Z pozůstalosti Karla Sloupa
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27,5 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 54 x 35 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč