Cesta vesnicí

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

volná deska, z pozůstalosti Karla Sloupa
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 20:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč