8. Zátiší s jablky

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 39 x 49 cm

Konec dražby: 01.02.2023 20:54 SEČ

Aktuální cena: 900 Kč

Zbývá: 2d 5h 5m 23s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
900 Kč8.1.2023 20:24:36