Cesta mezi domy

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 41 cm, výška: 28 cm, rámování: 45,5 x 56 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč