9. Cesta do vsi

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

olištováno, z pozůstalosti Karla Sloupa
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 62 x 77 cm

Konec dražby: 16.08.2021 20:09 SELČ

Zbývá: 11d 10h 15m 31s

Vyvolávací cena: 700 Kč