47. Milenecké dostaveníčko

Autor: Rudolf Černý
(1888 Praha - 1923 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 56 cm, rámování: 65 x 46 cm

Konec dražby: 18.09.2019 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč