141. Bohyně

Autor: Marcel Willi Friedrich
(1947 Calw, Německo)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1994
Šířka: 100 cm, výška: 100 cm, rámování: 103 x 103 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 26.11.2019 21:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč