202. Kvočna s kuřaty

Autor: Arthur Heyer
(1872 Haarhausen, Německo - 1931 Budapešť, Maďarsko)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 34 cm, rámování: 45,5 x 61 cm

Konec dražby: 10.04.2018 21:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč