9. Jahůdková

Autor: Jiří Pták
(1963 České Budějovice - 2016)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1994
Šířka: 75 cm, výška: 52 cm, rámování: 78 x 98 cm

Konec dražby: 26.11.2019 19:38 SEČ

Zbývá: 12d 11h 29m 40s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč