40. Krajina
Autor: Miloslav Dočkal
(1920 Bělkovice Lašťany)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 29 cm, rámování: 31 x 92,5 cm
Konec dražby: 19.09.2019 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč