40. Krajina

Autor: Miloslav Dočkal
(1920 Bělkovice Lašťany)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 29 cm, rámování: 31 x 92,5 cm

Konec dražby: 19.09.2019 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč