Dívka v kroji
signováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1944
Šířka: 39 cm, výška: 57 cm, rámování: 68,5 x 51
Konec dražby: 21.09.2023 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč